پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه اختصاصی

ارسال ایمیل به اینباکس اصلی ترین عامل خوانده شدن ایمیل تبلیغاتی و جذب بازدید و در نهایت فروش است.اما متاسفانه در کشور ما اکثر ارایه دهندگان پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی ،پنل ها را به صورت اشتراکی در اختیار متقاضی قرار می دهند.یعنی یک پنل را به چندین کاربر و حتی گاها بیش از 10 کاربر ارایه می دهند.این کار باعث می شود که ایمیل های ارسالی به اسپم رفته و بعد از گذشت یک هفته ،حتی اسپم هم ارسال نشوند چه رسد به اینباکس! افرادی هم هستند که پنل را به صورت اختصاصی ارایه می دهند اما دانش فنی تنظیم کردن پنل برای ارسال به اینباکس را نمی دانند. داشتن پنل اختصاصی برای ارسال ایمیل به اینباکس کافی نیست و به بیش از ده ها تنظیم و کانفیگ مختلف نیاز دارد.

پنل ارسال ایمیل به اینباکس وبسایت ایمیل بانکینگ برای اولین بار در ایران بطور کاملا اختصاصی و با تنظیمات و کانفیگ های اختصاصی در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

ویژگی های پنل اختصاصی ارسال ایمیل به اینباکس

پنل ارسال ایمیل شما ، دارای منابع کاملا اختصاصی می باشد. منظور از منابع ،سی پی یو ، رم وهارد پنل ارسال ایمیل می باشد که کاملا اختصاصی است و فقط پنل شما از این منابع استفاده می کنید.1 گیگابایت رم ،50 گیگابایت فضا و پهنای باند نامحدود ، منابع اختصاصی پنل می باشند.
سرویس های دریافت کننده ایمیل ،آی پی ارسال کننده ایمیل را ، همچون شناسنامه افراد در نظر می گیرند ، اگر شناسنامه معتبر و دارای تنظیمات خاصی نباشد سریعا به اسپم خواهد رفت.اما پنل های ارسال ایمیل به اینباکس وبسایت ایمیل بانکینگ برای هر پنل یک آی پی معتبر و رسمی با تنظیمات اختصاصی دارند که در کنار دیگر عواملی که ذکر شد ، باعث تحویل ایمیل در اینباکس سرویس های دریافت کننده ایمیل خواهد شد.
علاوه بر منابع و آی پی اختصاصی ، پنل ارسال به اینباکس ، دارای دامنه اختصاصی رایگان با نامی که متقاضی پنل درخواست می کند ،می باشد.

انجام کانفیگ ها و تنظیمات حرفه ای آنتی اسپمینگ :

ارسال ایمیل به اینباکس ، علاوه بر منابع مناسب و آی پی معتبر و دامنه اختصاصی ،نیاز به تنظیمات تخصصی می باشد که این تنظیمات به صورت حرفه ای روی پنل کاربر اعمال می شوند.تنظیمات تخصصی که روی پنل کاربر اعمال می شود عبارت اند از:

کانفیگ SPF

تظیمات DKIM

تنظیمات Reserve DNS

کانفیگ rDNS

تنظیم PTR

تمامی تنظیمات و کانفیگ ها ذکر شده توسط متخصصین ما انجام و باعث اینباکس شدن ایمیل های ارسالی کاربر خواهند شد

پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه اختصاصی , پنل ایمیل مارکتینگ

پنل ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه اختصاصی , پنل ایمیل مارکتینگ


طراحی و سئو بهینه سازی :: PartiaGroup